Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/aviapark/domains/aviapark.lt/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Aviapark.lt - taisyklės

Taisyklės

 1. Rezervacija galioja tik sumokėjus rezervacijos mokestį ir gavus iš mūsų el. paštu patvirtinimą apie rezervaciją;
 2. Rezervacijos mokestis yra 50 lt už vieną viešbučio kambarį;
 3. Rezervacijos mokestis yra įskaičiuotas į viešbučio kambario kainą;
 4. Sumokėjus rezervacijos mokestį ir gavus patvirtinimą, mes jumsįsipareigojame nekeisti paslaugų paros kainos, nurodytos rezervacijos patvirtinime ir dėti visas pastangas siekiant suteikti paslaugas rezervavimo patvirtinime nurodytu laiku;
 5. Atvykus prašome pateikti atspausdintą rezervacijos patvirtinimą ir sumokėti likusią dalį sumos už rezervuotą laikotarpį;
 6. Viešbučio kambarys rezervuojamas ne ilgesniam nei 14 dienų laikotarpiui;
 7. Viešbučio para prasideda 12 val. (atvykę ankščiau galėsite luktelti laukiamąjame);
 8. Viešbučio para baigiasi 11 val. (iki 11 val reikia išsikraustyti iš kambario);
 9. Klientui neatvykus rezervuoto laikotarpio pirmą dieną iki 22 val rezervacija ANULIUOJAMA, o rezervavimo mokestis NEGRĄŽINAMAS, jei klientas vėluoja ar ketina atvykti po 22 val būtinai mus informuokite +370 45 55 4332 arba reservation@aviapark.lt.
 10. Klientui atšaukus rezervaciją, rezervacijos mokestis NEGRĄŽINAMAS;
 11. Susiklosčius aplinkybėms, dėl kurių būtų neįmanoma suteikti paslaugų rezervacijos patvirtinime nurodytu laiku, mes įsipareigojame nedelsiant apie tai informuoti klientą ir grąžinti jo sumokėtą rezervacijos mokestį;
 12. Pažymėjęs „susipažinau ir sutinku su taisyklėmis“ Klientas pareiškia, kad suprato taisyklėse pateiktas sąlygas ir su jomis sutinka. Nepatvirtinus taisyklių, rezervavimas neveikia.
 13. Klientas privalo teisingai nurodyti duomenis rezervacijos anketoje. Motelis neatsako už neteisingai pasirinktą atvykimo arba išvykimo terminą nei už klaidingus Kliento nurodytus kitus duomenis.
 14. Rezervuodamas kambarį motelyje, rezervuojantysis sutinka, kad jo asmens duomenys patektų į UAB “Įstros aviaparkas” duomenų bazę. Šie duomenys bus naudojami tik rezervavimo procedūrai įvykdyti iki galo bei rinkodaros tikslais. UAB “Įstros aviaparkas” įsipareigoja neatskleisti tretiesiems asmenims informacijos ir užtikrinti, kad gauta informacija nepatektų tretiesiems asmenims, išskyrus LR įstatymų numatytas išimtis.
 15. Motelio svečiai įsipareigoja saugoti ir tausoti UAB “Įstros aviaparkas” turtą, laikytis saugumo technikos, priešgaisrinės apsaugos ir aplinkosaugos reikalavimų. Už padarytą materialinę žalą klientas atsako LR įstatymų nustatyta tvarka. Jei nuostolius ar žalą padaro kliento nepilnamečiai vaikai, juos privalo atlyginti tų vaikų tėvai arba globėjai.
 16. Viešnagės motelyje metu svečiai įsipareigoja laikytis saugaus poilsio ir sporto reikalavimų ir užtikrinti savo vaikų (globotinių) saugumą. Klientui ar jo vaikams susižalojus pačiam arba sužalojus savo turtą dėl savo kaltės, pažeidžiant saugaus poilsio ir sporto sąlygas, nei UAB “Įstros aviaparkas” nei jo darbuotojai už tai neatsako.